Říkají mu bylinkový Indiana Jones, což nesnáší. Prý není žádný dobrodruh. Možná není, ale vypadá tak - ošuntělé kapsáče, lněná černá košile, bytelné boty. Skoro by člověk čekal, že z nich vytáhne obrovský nůž a začne si s ním čistit nehty. Pak se mu ale podíváte do světle modrých očí a veškeré obavy z drsňáka jsou pryč. Nikdy jsem nevěřila na aury, proudění energie a podobné esoterické záležitosti, ale tenhle muž je prostě zvláštní. Sednete si vedle něho a zmocní se vás klid, jako by vás ovanul proud teplého vzduchu. Možná to jsou nějaké vlny, které vyzařuje. Nebo možná jen ty bylinky, ze kterých mi namíchal čaj na bolavý žaludek zničený dryáčnickou řeckou kávou.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.