Je jednou z nejvýše postavených českých manažerek. V Praze zakládala pobočku komunikační skupiny Ogilvy a později měla přes Paříž namířeno za oceán do velkého amerického byznysu jako konzultant agentury pro společnost IBM. Na důležitém pohovoru řekla, že nerozumí novým technologiím a je ráda, že zapne počítač. Klientka si ji následně vybrala pro celosvětový projekt.

Do úvah o velké kariéře ale zasáhla nemoc jejího otce. Amerika padla, klient ale o ní i tak projevil zájem. Zůstala v Paříži a občas létala z jednoho konce světa na druhý. Později se v divizi Ogilvy One stala regionální ředitelkou pro Evropu, Afriku a Blízký Východ. Poslední roky také hodně cestovala do Bratislavy, za přítelem, zpěvákem Richardem Müllerem.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.