Když se Lucie rozpadla, komentoval to David Koller slovy, že svou roli sehrála i ega členů kapely. Ega se zjevně uklidnila a příští rok znovu vyjíždí na turné. Letos ovšem Kollera čeká jiná nálož - unplugged turné jeho bandu, sedmnáct akcí se Sletem bubeníků. Jak se mu do toho vejdou dva malí synové, které má s bývalou ženou ve střídavé péči, už nechápu vůbec. Najít čas na rozhovor je samozřejmě svízel.

První plán zní: uděláme to u mě doma. Druhý plán zní - uděláme to u něj doma. Třetí plán: pojedeme na Slovensko, kde má koncert, a rozhovor uděláme za jízdy. Já si vystoupím v Brně a zpět pojedu vlakem. I tenhle nápad krachuje, protože na Slovensko si s sebou Koller bere své děti. Po koncertě totiž spolu s nimi zamíří do Mikulova, kde má dům a vinici - a kde s nimi strávil podstatnou část léta. Nakonec jezdíme kolem Prahy.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.