Ve filmovém příběhu Fantomase si zločinec pozve do svého sídla novináře, aby se mu pomstil za smyšlený článek. Ještěže jsme o českém Fantomasovi zatím nic nepsali. Mohli jsme se tak v klidu sejít v jeho domácím prostředí - na hokejovém stadionu v Ústí nad Labem - a začít poslouchat jeho historky, i jak si pro Soči přichystal tajný plán. Možná byste si mysleli, že se za maskou zloducha bude skrývat mladík, který se potřebuje vyřádit na sportovních stadionech. Ale ne. Dorazil chlap v nejlepších letech, v obleku. Gumovou masku a šálu v národních barvách měl spolu se zrcátkem schovanou v igelitce. "Na chvilku si odskočím," zahlásil, aby nás s fotografem Davidem Tureckým vzápětí překvapil už v masce.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.