Pokud někdy zatoužíte po skutečném klidu a harmonii, můžete to zkusit tak, že se koncem března posadíte pod sakuru někde na ostrově Hokkaidó, zaplatíte si měsíční kurz jógy v indické Rišikeši, vyrazíte s batohem na zádech do Patagonie nebo strávíte víkend v opatství Fontevraud, na západě Francie. Designéři Patrick Jouin a Sanjit Manku zde totiž nedávno dokončili rekonstrukci unikátního hotelu s restaurací.

Atmosféra tohoto místa vycházející z téměř tisícileté historie převorství zde působí jako spirituální balzám. Klášterní ticho jen občas přeruší zvon kaple, případně smích hostí, kteří si svůj drobný prohřešek proti místnímu bontonu záhy smířlivě sami uvědomí. Pocit rovnováhy a souznění, kdy je vše jasné a přirozené a hlava je čistá - tak nějak by se asi daly shrnout emoce, které zde člověk podvědomě vstřebává. Když k tomu pak vaše vědomí přidá do úvahy fakt, že se nacházíte v oblasti Région Pays de la Loire zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, je to skutečný zážitek.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.