Navrhovala jste šperky pro módní domy jako Chanel a Fendi, pracovala jako kurátorka privátních i veřejných sbírek umění. Kdy jste se prvně rozhodla navrhovat šperky a co vás k tomu přivedlo?

První šperk jsem vytvořila, když mi bylo patnáct. Ve škole nám jednou paní učitelka přivedla do třídy klenotníka, který nám vyprávěl o svém povolání, a mě to úplně fascinovalo. Teď jsem sama školená klenotnice a mám magisterský titul z Royal College of Art v Londýně. Fascinuje mne tvar a funkce šperku. Mám dojem, že díky tomu, jak je kov tvárný a měnitelný, s ním můžete dělat cokoli. Dokonce i když jsem na dovolené, věnuji návštěvám klenotnictví stejně času jako návštěvám muzeí a galerií.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.