K pražskému dealerství motorek Triumph přijíždím o půl hodiny dřív, než je oficiální začátek akce. Chtěl jsem zůstat nad věcí a přijet s lehkým zpožděním, ale ležérní nezájem se mi nedaří ani předstírat. Prožívám naplno každou minutu. Už včera jsem skoro dvě hodiny myl a čistil svoji motorku, která je sice mojí srdcovou záležitostí, ale určitě nejsem z těch, kteří ji leští po každé jízdě. Oblek jsem také ladil déle, než je u mě obvyklé, a dokonce jsem si sehnal otevřenou helmu, která společně s originálním strojem patří k dress codu celé akce. Než se však vůbec přiblížím k místu setkání, vidím, že podobně je na tom většina účastníků. Cestou potkávám krásný café racer, dva scramblery a několik dalších typů motorek speciálně postavených v klasickém stylu. Když se společně zastavíme na semaforech, máme každý na tváři úsměv od ucha k uchu a přátelsky na sebe kýveme.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.