MODRÉ Z NEBE

Služba concierge spočívá v tom, že se snaží plnit jakákoliv nevšední přání zákazníků a hostů, tedy "jakákoliv legální a morální", dodává Petr Zezula. Český concierge byl letos vybrán jako průvodce 38 VIP hostů pro speciální cestu privátním jetem Four Seasons za evropským uměním. Cesta vedla z Paříže do Lisabonu a dále přes Milán, Prahu a Petrohrad zpět do Paříže. Jak taková cesta vypadá? "V Miláně jsme navštívili domov Giuseppe Verdiho a měli tam privátní představení. V Petrohradu jsme ráno před oficiálním otevřením absolvovali soukromou návštěvu muzea Ermitáž. V Praze hosté po představení Dona Giovanniho měli slavnostní večeři přímo na jevišti Stavovského divadla," vyjmenovává Zezula některé ze zážitků pro VIP. "Občas nás toto slovo trápí, protože v Česku se používá různě," říká a přidává vlastní definici: "Když klient bydlí v prezidentském apartmá a přiletí privátním letadlem..."

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.