Bent Angelo Jensen má zpoždění. Asi 45 minut. Nad rámec patnáct minut předem ohlášeného. V tomhle ohledu potvrzuje vše, co se o něm píše v německém tisku. Geniální. Nespolehlivý. Nevypočitatelný. Nezodpovědný. Zajímavý. Talentovaný.

Jsme na Markt Strasse, na samém okraji proslulé a hrdé hamburské čtvrti St. Pauli. Jsou tu výborné kavárny s hipsterskými limonádami vedené starými pankáči, obchody s biotričky i vetešnictví. Pestrý mix, v němž se Jensenův obchod stejně vyjímá jako pěst na oko. Obleky inspirované třicátými lety, košile s překvapivými vzory, kabinka na zkoušení udělaná částečně jako bar. A do toho pár nenásilně umístěných podepsaných fotografií lidí, kteří jsou v Německu zjevně populární hudebníci a zpěváci.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.