Mitchellova firma Exile Cycles si rychle vydobyla jméno díky syrovým, často industriálně laděným motorkám v minimalistickém, ale dravě vypadajícím designu, které působily jako protipól běžné americké custom bike produkce. Snadno rozpoznatelné motorky od Exile, jež Russell Mitchell staví podle vlastních návrhů, se staly svébytným a často napodobovaným stylem v rámci motorkářské scény.

Za dvě desetiletí vyrostly Exile Cycles do podoby velké společnosti, která vedle zakázkových motorek zásobuje další úpravce i koncové zákazníky originálními díly pro úpravu motocyklů. Právě to společně s boomem celého odvětví, jemuž v minulé dekádě výrazně pomohly i televizní dokumenty a reality show ze zákulisí úpravy motorek, udělalo z Mitchella legendu oboru.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.