Když s několika nákupními taškami v rukou vstoupí do kavárny v centru Prahy, každý ji okamžitě pozná. "Nakoupila jsem nějaké jídlo domů a taky jsem moc ráda, že jsem v Praze pro manžela sehnala poslední knížku Timothyho Snydera," vysvětlí jen tak mimochodem, protože koneckonců co je komu do toho, co v taškách nosí, že.

První čtvrtstoletí své veřejné dráhy věnovala Magda Vášáryová (67) umělecké kariéře: role od Vláčilovy Markéty Lazarové, kterou začala točit už v 17 letech, přes paní správcovou v Postřižinách až třeba po angažmá v hokejové komedii Zkrocení zlého muže ji vynesly do pozice jedné z nejpopulárnějších československých hereček.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.