V londýnské čtvrti Fitzrovia kdysi žila významná anglická spisovatelka Virginia Woolfová. A ani nyní tam o silné ženy nemají nouzi. Určitě tomu tak bylo počátkem listopadu, kdy se v penthousu tamního Charlotte Street Hotelu sešly hned dvě - Tereza Maxová a Eva Herzigová. Jejich výpravu za slávou jen pár týdnů před pádem železné opony odpískal průvodčí na pražském hlavním nádraží. Odtamtud tehdy vlakem vyrazily poprvé do Paříže. "Odjížděly jsme s pocitem, že reprezentujeme celou republiku. Za žádnou cenu jsme nechtěly zklamat," vzpomínají Tereza s Evou. Nezklamaly. Zpátky do Česka už se vracely jako supermodelky, kterým u nohou ležel celý svět. Při focení exkluzivní fashionstory v Londýně však prozradily, že ani jejich sláva nepřišla přes noc. Je to příběh o malých náhodách, odvaze, odhodlání a dvou dívkách, které během jedné cesty vlakem musely dospět.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.