Na první pohled je jasné, že Viktor Fischer žije pro svůj sen. Ten se ovšem zdá stejně fascinující jako utopický. Fischer touží vybudovat noční klub, který nebude mít ve střední Evropě konkurenci. "Kdybych nepostavil klub v Praze, vyčítal bych si to do konce života," říká.

Svou vizí nočního podniku pro náročné městské profesionály dokázal nadchnout několik investorů a 21. dubna otvírá v centru Prahy na Uhelném trhu, jen kousek od populárního podniku Cafe-Cafe, klub Le Valmont. Inspiraci našel v Paříži, kde dlouho studoval a později i pracoval. Naposledy pro poradenskou firmu McKinsey. "Paříž mi v Praze chybí. Dělal jsem tam nejdřív školy, pak práci, pak jsem tam měl sedm let francouzskou přítelkyni. Ona řekla, že chce děti, já řekl, že chci titul MBA. Takže ona má teď děti s někým jiným a já mám MBA..."

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.