Je 7. března 2016, devět dní před zahájením pražského týdne módy, a Lukáš Loskot je neustále přilepený k telefonu. Právě řeší, že reflektory, které co nevidět ozáří kolekce bezmála dvaceti nejlepších českých designérů, vrhají namísto bílého světla fialové. Z dálky to prý nikdo nepozná, argumentuje hlas odněkud z druhého konce. Takové odpovědi Loskot ale nebere. Nejpozději od prosince 2013 musí být všechno perfektní. Tehdy přijal nabídku stát se šéfem MBPFW a začal v Praze budovat svůj módní sen. Sen, v nějž z počátku nikdo jiný nevěřil. Jenže fashion week, který během našeho setkání připravuje, bude již čtvrtý pod jeho vedením. A i ti největší skeptici začínají pomalu přiznávat, že by se "ze snů zimy mohly nakonec přece jen vyklubat květy jara".

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.