Představte si dům. Nádherné sídlo, perfektní do posledního detailu, v němž každá věc - například porcelán - vypráví svůj neopakovatelný příběh. Vítejte v Hermès Maison. 

Jen málo značek na světě symbolizuje vrchol luxusu jako módní dům se sídlem na pařížské rue du Faubourg Saint-Honoré č. 24. Příjmení jejího zakladatele Thierryho Hermèse se stalo synonymem pro dokonalost, noblesu a absolutní přepych. Nikdo jiný se nemůže pochlubit tím, že na jeho kabelky se čeká minimálně dva roky a pořadníky se stále plní novými a novými zájemci. Z dílny na postroje v roce 1837 značka vyrostla až do dnešních rozměrů.

Hermès už dávno nejsou jen špičkové kožené doplňky pro milovníky koňského sportu. Toto jméno v sobě nese samotnou DNA luxusu tak jedinečného a dokonalého, že se jím nebudete moct nikdy dost nabažit. Jakmile jednou okusíte to nejlepší z nejlepšího, není cesta zpátky.

Kolik kabelek, hedvábných šátků, kašmírových svetrů, skvěle padnoucích obleků a manžetových knoflíčků ale musíte mít, abyste zcela uspokojili svou vnitřní touhu naplnit každičký moment svého dne přepychem, když s každým dalším kouskem v šatníku tato tužba ještě více narůstá? Přesnou odpověď na tuto otázku neznáme, ale víme, co pravděpodobně uděláte, abyste stavu uspokojení dosáhli: přejdete plynule z oddělení módy Hermès do sekce pro dům.

Trend nábytku a bytových doplňků pod vedením ryze módních značek od osmdesátých let získává v pravidelných intervalech na síle. A Hermès se řadí ke značkám, které na stále rostoucím trhu hrají jednu z dominantních rolí. Zatímco oblečení a kabelky pařížského domu jsou ve většině minimalistické, až architektonicky strohé, šátky a porcelán hrají pestrými barvami, vyprávějí bájné příběhy, zavedou nás do cizokrajných míst i uspokojí oko náročného sběratele umění.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.