Českému hip hopu dávají tvář již od začátku devadesátých let. Koncem června tohoto roku se Mike Trafik, Orion a Vladimir 518 (na prvním snímku zleva doprava) rozhodli nastavit zrcadlo i naší společnosti. "Chybí tu nadhled, absence lásky," rapuje ve videoklipu k novému tracku Fuck Off! Vladimir 518, zakladatel labelu BiggBoss. Prostřednictvím tohoto vydavatelství se kapela Peneři strýčka Homeboye v nedávném vyjádření také tvrdě postavila proti všem formám xenofobie a násilí, jež se podle ní šíří Českem. "Nesouhlasíme s tím, aby nenávist vstupovala do veřejného prostoru způsobem, jakým nyní vstupuje," píše se mimo jiné v prohlášení, z něhož je zřejmé, že hlavně jejich verbálních samopalů jen tak nevystydnou. Dokážou ale mistři mluveného slova i mlčet? V ateliéru studia GroveProductions jsme se to pokusili zjistit. Obsadili jsme je do hlavních rolí premiérového dílu naší nové rubriky, která by v příštích měsících měla ukázat, zda jeden obrázek opravdu vydá za tisíc slov.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.