Zatoužíte-li jako český golfista po nevšedním zážitku, máte dvě možnosti. Buď počkáte na konec sezony, kdy české golfové kluby tradičně pořádají všelijaké "sranda turnaje" typu cross country a podobně. Nebo to myslíte opravdu vážně a zavoláte manželům Petrovi a Haně Peškovým. Jejich společnost Amazing Golf se od roku 2012 na výjimečné zážitky specializuje. Chcete si vyrazit soukromým tryskáčem na golf do Paříže? Zjistit, jak vám to bude lítat uprostřed malajsijského pralesa? Popřípadě zkusit na Extreme 19th uhrát lepší výsledek než herec Morgan Freeman? Pak jste v těch nejlepších rukou.

Jak jste se vůbec ke golfové turistice dostali?

Pešek: Je to takový náš rodinný projekt. Ke golfu máme oba dva velmi blízko, já začal hrát v roce 2002. Manželka cestovní ruch vystudovala, s luxusní turistikou má navíc dlouholeté zkušenosti; s golfem začala o pár let později. A tak jsme si někdy v roce 2010 začali pohrávat s myšlenkou založit si vlastní golfovou cestovní kancelář. Tím hlavním impulzem byly asi naše první zkušenosti s golfem v exotických destinacích. Tehdy sice už na českém trhu nějaké golfové cestovky působily, ale měly vesměs velmi podobnou nabídku. Ve většině případů se jednalo o standardní zájezdy bez velké přidané hodnoty do kontinentálního Španělska, Portugalska, Turecka a na Mallorku. Řekli jsme si, že to musíme změnit, že naše podnikání postavíme na co nejvyšší kvalitě služeb a hlavně zážitcích, které si nelze objednat tak snadno jako pokoj ve Four Seasons.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.