Kreativní ředitel domu Chanel Karl Lagerfeld kdysi prohlásil, že lidé, kteří nosí tepláky, ztratili kontrolu nad svými životy. V tomto ohledu lze s klidem konstatovat, že česká modelka Barbora Podzimková svírá otěže vlastního osudu pevně v rukou. Alespoň tomu tak bylo koncem léta, kdy jsme vycházející hvězdu světového modelingu navštívili v Paříži, abychom s ní nafotili kolekci Chanel Métiers d'Art 2015/16 nazvanou Paris in Rome. V šatech, do nichž se Lagerfeldovi podařilo zázračně všít italský neorealismus i francouzský film noir, vypadala vítězka světového finále prestižní soutěže Elite Model Look z roku 2014 přesně tak, jak si zaslouží. Jako dívka, která rodnou Příbram nechala už dávno za sebou a je připravena z obálek mezinárodních módních časopisů dobýt svět.

"Ze začátku jsem si neuměla přesně vydefinovat, co mě čeká a jak to bude probíhat, měla jsem trochu obavy. Ale cestování, poznávání nových kultur a lidí bych neměnila, to jsou aspekty, které mě na mé práci strašně baví," prozradila nám sedmnáctiletá modelka během focení s tím, že nejlépe se jí pracuje právě s carem módy Karlem Lagerfeldem. Ostatně toho teď potkává relativně často. Například před pár týdny se během velkolepé přehlídky italské značky Fendi v jeho kreacích procházela po fontáně di Trevi.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.