Kdyby chtěl Lewis Carroll do své Alenky v říši divů přidat k bláznivému Kloboučníkovi ještě jednu postavu, třeba bláznivého Optika, mohl by zajít za Filipem Žilkou a ani by o tom nemusel moc přemýšlet. Pokaždé má jiné brýle, které budí u necvičených pozorovatelů minimálně úsměv, v horším případě zdvižené obočí.

Jeho Žilka Optik Studio je plné více či méně extravagantních obrub od špiček svého oboru, jako jsou Alain Mikli, Theo nebo Philippe Starck, a je destinací číslo jedna pro všechny, kteří chtějí něco jiného. Známý milovník oblečení od Vivienne Westwoodové je jednou z nejvýraznějších osobností na české pánské módní scéně, takže nám ve výběru nemohl chybět.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.