Jestliže jste někdy v životě pohledem zavadili o článek o ručně vyráběných botách na míru, s největší pravděpodobností vám něco říká i jméno Radek Zachariáš. Samouk, který se jen díky své houževnatosti, důslednosti a lásce k řemeslu vypracoval na nejlepšího ševce u nás.

V listopadu loňského roku se přesunul ze své milované Felbabky do Prahy, kam přestěhoval i svou dílnu a otevřel Dům Zacharias. V prostorech s klenutými stropy nejvíce místa zabírají police s úhledně vyskládanými kopyty popsanými jmény Zachariášových zákazníků, a tvoří tak dřevěnou encyklopedii Kdo je kdo českého byznysu. Šít boty u Zachariáše přitom zdaleka není jen otázka peněz, ale i celkového přístupu.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.