Patří mezi nejlepší stylisty u nás a člověk by od něj čekal, že móda bude alfou a omegou jeho existence. "Já módou žiju, ale neřeším ji," říká Jan Pokorný s tím, že deset let v módní branži ho naučilo držet si od oblečení odstup.

"Na začátku jsem byl velký nadšenec a řešil každou novou kolekci. Pak zjistíte, že trendy se víceméně opakují a rukopisy návrhářů jsou stejné, a přestanete to tolik prožívat." Nonšalantní tón v jeho hlase to potvrzuje, jeho šatník složený převážně z kousků avantgardních designérů jako Rick Owens nebo Gareth Pugh by ovšem pro běžného muže znamenal nezvladatelné sousto. "Pohybuji se pořád mezi stejnými lidmi v centru Prahy. Tam mě už skoro všichni znají, tak snad už nikoho nepřekvapím," směje se. 

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.