Je příkladem toho, jak se dá na české scéně rychle uspět, pokud kromě citu pro módu máte i obchodního ducha. Lukáši Macháčkovi se rychle podařilo setřást nálepku senzace na jednu sezonu a zařadil se k slibným jménům nastupující návrhářské generace.

Jeho styl je snadno rozpoznatelný, uvolněný, v přístupných tlumených barvách a srozumitelných kombinacích a čerpá inspiraci ze sportovní módy a streetstylu. "I přesto, že pracujeme v pánské módě například s nestandardně dlouhými délkami, razíme to, že chlap by měl pořád vypadat jako chlap. Důležitý je pro nás střih v ramenou, která by měla být vždy zdůrazněná, a použití vhodných materiálů," vysvětluje ve svém ateliéru.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.