Dejte studentům Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze neomezené množství zubních kartáčků a naprostou svobodu tvorby. Co můžete čekat? Všechno. Ale zuby si s tím nevyčistíte.

Tedy alespoň podle studentských prací, jež vznikly v rámci prvního ročníku soutěže Art of Swissdent, kterou švýcarská značka zubní kosmetiky Swissdent uspořádala ve spolupráci s českým designérem Maximem Velčovským.

"Samotné zadání bylo volné. Pokud by vás měl zcela obyčejný předmět denní potřeby, jako je zubní pasta nebo kartáček, inspirovat ke vzniku výtvarného díla, jak by vypadalo?" popsal pravidla David Ševčík ze společnosti Profimed, která u nás značku distribuuje.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.