Kolik je hodin, zjistím na mobilu, na hodinách na ulici, v tramvaji, v metru, na palubní desce auta. Bez hodinek na ruce nebo v kapse se dnes člověk lehce obejde. Jenže stačí podat prst… přišla nabídka udělat rozhovor se sběratelem hodinek. Ne ledajakým.

Žádné antikvární kousky, jen to nejlepší z hodinářského řemesla. Prověřené časem a díky moderním technologiím přivedené k dokonalosti do posledního mikroskopického detailu. Strojky s příběhy vyprávěnými generacemi skutečných mistrů hodinářského řemesla. Vějíř možností a kombinací se rozevírá od hlubin oceánů po nekonečný prostor vesmíru. Doslova. Svět, který vás buď nechá chladnými, nebo pohltí. Stačí se zaposlouchat. Tik. Tak.

K hodinkám je třeba "dorůst". Ten moment může nastat kdykoliv a nečekaně. Až přijde ta chvíle, kdy se rozhodnete − chci opravdové hodinky −, je dobré být připraven. Magazín proč ne?! nabízí průvodce po možných otázkách a odpovědích. Protože jestli těch prvních není málo, tak těch druhých je ještě víc.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.