Svatební cestu jsem dostala darem jako překvapení a o tom, že pojedeme do Indie, se dozvídám až na letišti. Je začátek října, odlétáme směr Nové Dillí a čeká nás dvanáct dní dovolené. Indii už jsem znala z dřívějších pracovních cest, jako modelka jsem ovšem viděla tak maximálně hotel a letiště. Takže o tom, jak skutečně vypadá, nemám představu.

Nové Dillí − nová generace

Na místě se potkáváme s naším průvodcem Krišanem Devem Šarmou. Přilétáme do Nového Dillí večer, moc toho nevidíme. V Indii jsem naposledy byla před deseti dvanácti lety a zdá se mi, že se z ní od té doby stala moderní a pokroková země. Jaké je naše překvapení, když ráno zjišťujeme, že milosrdná noc přikryla spoustu indického nepořádku a chaosu. Obrovské znečištění ovzduší, špína, hluk a na ulicích neuvěřitelný zmatek, lidé s postiženími žijící na ulici. Ale do toho je tu i spousta barev a květin a smíchu.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.