Průměrný člověk za život prožije 4000 víkendů. Kolik z nich si budete opravdu pamatovat? Když nám Tereza Maxová oznámila, že nás coby hostující šéfredaktorka magazínu proč ne?! vezme s sebou do Milána, tušili jsme, že následující dny budou patřit mezi ty, které si v paměti rozhodně udržíme na hodně dlouhou dobu. A když jsme se následně dozvěděli, s kým se díky ní v centru italského módního světa potkáme, tušení se proměnilo v jistotu.

Říká se, že v módním byznysu je o přátele nouze. Tereza Maxová nás celou dobu přesvědčovala o tom, že je to právě naopak. Do okruhu jejích dobrých kamarádek patří i Afef Jnifenová, původem tuniská modelka, herečka a moderátorka, kterou proslavila nejen její exotická krása podtržená divokou kudrnatou hřívou, ale především její ostrý jazyk, kterým se nebála veřejně opřít i do někdejšího premiéra Silvia Berlusconiho.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.