Pojmem znovuzrození se v rámci nejrůznějších kulturních představ o transcendenci standardně označuje duchovní obnova člověka. Lze ho ale použít i v novinařině a ze znovuzrození se nakonec stal leitmotiv prvního čísla magazínu proč ne?! v tomto roce. 

A proč vlastně ne? Schopnost neustále se nově vynalézat je v moderní společnosti důležitější než kdy jindy. Dobře to ví průmyslový designér Jan Plecháč, kterého jsme "vyzpovídali" pro naši stálou rubriku Teď nic neříkejte. A ještě mnohem lépe to vědí miliony uživatelů internetu, kteří naprosto neúnavně dnem i nocí bádají po nových a neotřelých způsobech, jak na Instagramu špulit rty a s rostoucí oblibou i všelijaké jiné části těla. Ostatně na Instagramu nově špulíme i my. Sledujte nás na @procnemagazine.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.