Když se chlapovi rozzáří oči a začne vzrušeně vykřikovat "To je skvělý! To je skvělý!", může to mít různé příčiny. V tomto případě není důvod nikterak pikantní. To jen spatřil dokonalý batoh. Na svědomí ho má česká značka Lift Off, za kterou stojí trojice mladých kreativců − Lukáš Procházka, Filip Nguyen a Patrícia Šimončičová.

"Tři neúnavní workoholici a snílci", alespoň tak sami sebe popisují, a taky grafik, automobilový designér a architektka. V čem jsou jejich batohy jedinečné? Fungují na principu modulů, které se mezi sebou dají díky magnetickým sponám a páskům snadno zaměňovat či vrstvit jeden na druhý. Pokaždé tak můžete mít jiný batoh podle toho, na co a kam ho zrovna potřebujete. Jestli do města, na kolo nebo na krátkou dovolenou. Uvnitř nechybí spousta praktických kapes a zvenku reflexní odrazky pro bezpečné cestování v noci.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.