Antoine de Saint-Exupéry kdysi napsal, že chce-li člověk postavit loď, nesmí hned poslat muže, aby sehnali dřevo a připravili nástroje. Nejprve v nich musí vzbudit touhu po nekonečných dálkách otevřeného moře. Z tohoto hlediska jsme si to v rámci našeho pánského dubnového čísla výrazně usnadnili. Rozhodli jsme se totiž pracovat pouze s muži, kteří touhou po dálkách otevřeného moře "trpí" už odmalička.

Třeba jako Leoš Mareš. Ten sice v exkluzivním rozhovoru tvrdí, že si právě teď užívá "období sklizně", kdo ho však jenom trochu zná, ví, že tenhle námořník v opojné náruči přístavu dlouho nevydrží. Ani nemůže. Ve vyprodaném Foru Karlín má 27. dubna svůj "Jediný koncert v životě" − a protože je to Leoš Mareš, tak hned 28. druhý. Navíc si pořád ještě nesplnil ten největší sen. Který to je, vám prozradíme na následujících stránkách.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.