V Číně se říká, že je lepší škobrtat po nových stezkách než přešlapovat na místě ve starých uličkách. A tak škobrtáme. Nedávno například přes Bělehrad do Atén, kde jsme pro vás nafotili aktuální kolekci Louis Vuitton (viz úvodní foto). Než ale mohl náš fotograf poprvé stisknout spoušť, absolvovali jsme odysseu přímo antických rozměrů.

Sice jsme nemuseli bojovat se saní Skyllou, obludou Charybdou ani kouzelnicí Kirké, zato jsme kvůli "ztracenému" fotoaparátu několik dní čelili personálu bělehradského letiště Nikoly Tesly a zaměstnancům letecké společnosti Air Serbia. Ani šéfa British Petroleum nemůže bůh moře Poseidon nenávidět tolik, aby na něj seslal takové utrpení. Ale nějaké to nedopatření k cestování zřejmě patří.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.