Během našeho pobytu v Aténách jsme zjistili jednu naprosto zásadní věc: štěstí si za peníze nekoupíte, ale dost velkou jachtu na to, abyste až do konce života mohli kotvit přímo vedle něj, ano. Přesně tenhle zážitek vám může zajistit společnost SSH Maritime. Řecká firma, jež nás pozvala do své loděnice, jachty staví, spravuje, manažuje, rekonstruuje a samozřejmě i půjčuje. Ne ledajaké bárky, ale ty největší superjachty této planety. Před několika týdny například zprostředkovala prodej lodě Solange za 155 milionů eur, což je zatím největší jachtařský deal letošního roku. Nás samozřejmě zajímalo, jaké další skvosty střeží ve svém přístavu.

Light Holic

Šedesátimetrová jachta Light Holic byla vyrobena v roce 2011 italskou loděnicí CRN a v roce 2014 prošla kompletní přestavbou. O moderní interiér se postaralo architektonické duo Cristina a Alexandre Negoescu. Zevnějšek zase navrhlo proslulé římské studio Zuccon International Project. Loď nabízí šest luxusních kajut pro dvanáct hostů. Nechybí samozřejmě ani velká společenská místnost plná současného umění a nábytku značky Fendi anebo vířivka s výhledem na horní palubě jachty. A to nejlepší: Light Holic si můžete společně s patnáctičlennou posádkou pronajmout. Cena za týden začíná na 320 000 eurech.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.