Na výběr je osmnáct různých modelů lodiček a sandálů na platformě i bez, s osmi různými výškami podpatků v široké paletě odstínů a materiálů.

Rozšířila se i řada ikonických potisků Prada, nově jsou v nabídce potisky Flower a Kiss a také Love na podkladu z lakované kůže. K dispozici je i speciální model se dvěma variantami výšky podpatku se sponou zdobenou kamínky v šesti barevných odstínech. 

Lodičky mohou být ze semiše, saténu, sametu nebo lakované kůže. Kromě modelu, materiálu a barvy samotné boty, lze vybírat i mezi černou, tělovou či světle modrou podešví, a na střevíčky lze přidat i své iniciály, a nově i symboly a čísla z kovu v jantarovém nebo ocelovém odstínu.

Záleží jen na vás, kterou kombinaci si vyberete. Personalizace však nekončí produktem samotným – balení bot je sladěno s vybraným modelem: klasická modrá krabice ozdobená gumičkou a kovovou destičkou nebo krabice s motivem potisku Prada.

Jakmile si boty navrhnete, do osmi týdnů od objednávky budou u vás. K dispozici v obchodě Prada od 26. května do 1. června 2017. 

Prada MtO Decollete 1