Mezi novinky patří například prostorná pohovka Grand Sofà od Antonia Citteria. Podle něj dokonale interpretuje luxusní pohodlí a současný design. Vyniká lehkostí a elegancí, díky které v prostoru působí velmi přirozeně a domácky. Grand Sofà je přístupná ze všech stran - kromě sedací části je možné využít také její zadní okraj jako prostor pro dekorace, doplňky nebo květiny. Zadní okraj pohovky může také posloužit pro práci na počítači, k čemuž je možné využít praktický tác, který kopíruje siluetu římsy pohovky. Po otočení tácu vzniká praktická plocha pro odložení nápoje či talíře.

Grand Sofa master

Softshell Side Chair naopak navazuje na židle Softshell Chair z roku 2008. Některé prvky si zachovala, působí však zcela odlišně. Liší se například sedákem bez područek, díky čemuž se tentokrát mnohem lépe hodí například k jídelnímu stolu.

SoftShell Side Chair 1758812 master

Novou verzi si vysloužilo i křesílko East River Chair Leather, jejíž autorkou je Hella Jongerius. Kombinuje dvě barvy koženého potahu, sešitého dekorativním křížkovým stehem. Na výběr je ze čtyřech barevných variant. Nové čalounění si vysloužily i židle Standard SR (na úvodní fotce).

East River Chair Leder 01 LoRes 1749691 master

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.