Na své si opět přijdou milovníci stylového nábytku, skla, porcelánu, interiérových doplňků, ale i módy. Co je letos nového? "Letošním rokem startujeme partnerství a spolupráci hned se třemi prestižními zahraničními design weeky, Jsou to italský Varese Design Week, London Design Fair a Saudi Design Week. Všechny tyto festivaly postupně přivítají na své půdě české designéry, a naopak my jejich. Nás bude reprezentovat výherce Objevu roku – 440Audio se svými gramofony, dále klobouky Tonak a značka Kozak se svými koženými doplňky," popisuje ředitel festivalu Lukáš Pipek.

S jarní edicí se podařilo domluvit spolupráce se společností Walt Disney Europe, a tak se můžete těšit třeba i na speciální kinetickou sochu z jejich produkce. Součástí je i doprovodný program, například ve středu 10. května proběhne od šesti večer Fórum úspěšných, kde designéři jako třeba Jaroslav Bejvl a zástupci značek Prim, Petr Novague a Amanita Design promluví o své cestě za úspěchem. 

Ve stejnou hodinu v pátek pak se koná přednáška Pavla Karouse s názvem Anti-Facist Art, jejímž tématem bude umění aktivně vystupující proti fašismu, neonacismu, rasismu a xenofobii.

Celá přehlídka (nejen) českého designu trvá až do 14. května a je prodejní. Prohlédněte si v naší galerii, kteří designéři tu budou vystavovat:

 

 

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.