Čtení
6,5 kila Warhola

Nakladatelství Argo vydává limitovanou edici knihy Andy Warhol: Gigant, která obsahuje dva tisíce umělcových reprodukcí. Obří kniha vyjde v září, již teď ji ale můžete koupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu 2900 Kč.

www.warholgigant.cz

jarvis_59197b12498e14904946d2ad.jpeg

Gastro
Čím víc, tím líp

Restaurace La Loca se znovu otevřela po rozsáhlé rekonstrukci. Představila i nový koncept Together Tastes Better − skupiny hostů mohou jídlo navzájem sdílet a vychutnat naplno kuchyni šéfkuchaře Radima Gerlicha.

www.laloca.cz

jarvis_59197b12498e14904946d2b1.jpeg

Výstava
Tatér v galerii

Musa (vlastním jménem Lukáš Musil) představí svou výtvarnou tvorbu na výstavě Signatura v pražském Mánesu (7. 6. − 9. 7. 2017). Půjde o první takto rozsáhlou expozici výtvarníka, který už dosáhl uznání jako špičkový tatér.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.