"Chceme návštěvníkům ukázat, jaké krásné věci ve špičkové kvalitě umí Češi vytvořit. Zároveň je naším cílem podporovat české designéry a pomoci jim na cestě od nápadu až k zákazníkovi," říká vedoucí nově otevřeného Deelive design store Markéta Háková.

Na prodejní ploše 200 metrů čtverečních najdou milovníci stylových věcí výběr interiérových doplňků, skla, svítidel, šperků, módy, módních doplňků, hraček, knih i kosmetiky od českých designérů a zároveň se zde prezentují vybrané produkty autorské značky Deelive.

"Deelive funguje ve dvou úrovních - jako značka, která nabízí vlastní nábytek a bytové doplňky navržené a vyrobené v České republice, a jako obchod, který představuje výběr toho nejlepšího z české designérské scény," popisuje Markéta Háková. 

Zakoupit si můžete třeba vázy a světla od studia Dechem, vázy a šálky od Bisquit, šperky od Zorya, Nastassii Aleinikavy či Janji Prokić, oblečení Leeda či od designérky Jaroslavy Jindrákové, kabelky a batohy PBG, Braasi nebo Ether, či čokoládu Rozbíjím se.

Deelive design store je otevřen od pondělí do neděle vždy od 10 do 20 hodin na adrese Smetanovo nábřeží 344/4, Praha 1.

SHOP tisk 16