Má v sobě energii člověka, který je zvyklý pohybovat se venku. Vzdálenost ukrajuje dlouhými, dynamickými kroky a se stejně vysokou kadencí i mluví. "Zahrada je místo pro svobodu," říká. "Je to prostor bez zdí, skutečných i těch pomyslných. Když se rozhodnete, tak můžete z celé zahrady udělat pláž, zasadit tam jeden strom a celý den se válet v písku. Proč ne? Když vám to bude dělat radost." 

Dokonalá zahrada je v očích mnohých místo s pečlivě vysoustruženými keři, pompézní fontánou a důmyslně sladěnými květinovými skvrnami. Ferdinand Leffler (38), zakladatel Atelieru Flera – největšího studia zahradní architektury u nás, má o perfektním útočišti jinou představu. Divočejší, přirozenější a uvolněnější. 

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.