Specialitou české značky Naut jsou modulární batohy - takové, které si pomocí pásků a magnetických spon můžete upravovat podle vašich představ. Trojice ve složení Lukáš Procházka, Filip Nguyen a Patrícia Šimončičová batohy začala vyrábět v roce 2015 a svůj nápad univerzálních zavazadel na cesty i do města za tu dobu dovedla k dokonalosti.

Nyní se tvůrci spojili s blogerkou a hudebnicí Annet Charitonovou a společně vytvořili limitovanou minikolekci batohů a ledvinek. Charitonova je známá i díky spolupráci se zpěvákem Benem Cristovaem, se kterým v minulosti vyrazila na turné.

"Annet dává na odiv symboly jejího života - od svých ruských kořenů, přes hudbu, kterou vydává, až po na první pohled neviditelné věci, jako spojení s internetem a sociálními sítěmi," řekli o projektu zakladatelé značky, jejíž zavazadla se prodávají v obchodech v Praze, Berlíně i Paříži.

Naut x Annet Charitonova

Na velkém batohu se tak objevuje ručně zdobený kryt z italské hovězí kůže a s modrobílými popruhy s výšivkou inspirovanou hudbou. Modré pásky připomínající elektrické kabely zase odkazují ke světu internetu a technologií. Stejné motivy se pak opakují i na praktické ledvince, která se dá nosit na více způsobů.

Každý z modelů vznikl v sérii pouhých deseti kusů. Cena začíná na 3290 korunách. Objednat se dají po internetu či zakoupit v pražském obchodě Basmatee.

 

 

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.