Pětinásobná nositelka hudebních cen Grammy změnila stylistu, nosí teď nejnovější modely od Diora a Vetements a nenechá si ujít žádnou důležitou módní přehlídku.

Devětačtyřicetiletá Céline Dion nebyla nikdy předtím považovaná za insidera ve světě módy, ale stylista Law Roach jí vymyslel úplně nový vzhled. V něm experimentuje s oblečením od ruských návrhářů, haute couture modely i klasickými doplňky od Yves Saint Laurent. Neváhá zkombinovat flitry, divoké potisky, obrovské mašle i průhlednou krajku.

profimedia 0343818870

Dřív zpěvačka dávala přednost hlavně minimalisticky uhlazenému stylu Jil Sander, zatímco nyní se nechává vidět klidně v outfitu značky Off-White, jejímž fanouškem je například Kanye West. Americký obchodní dům Nordstrom dokonce využil příležitost a nabídl Céline, aby zde uvedla svou vlastní kolekci.

Céline svůj status nové módní ikony potvrdila i celkem odvážným vtípkem. Před několika dny Dior umístil na svůj Instagram její fotku, jak třímá kabelku s nápisem Céline Dior. Nejedná se ale o žádnou novou kolekci nebo kolaboraci dvou známých značek, ale pouze jen žertík.

810