Každoročně vznikají tisíce nových parfémů, jen o pár z nich se mluví a jen zlomek z nich se nakonec opravdu dostane do koupelen a na toaletní stolky. A pouhé promile se v nich udrží. Armáda parfumérů neustále soutěží o nové projekty a pak tu jsou ti, které neustálé soupeření trápit nemusí. To jsou ti skuteční mistři, za kterými návrháři a značky sami chodí, aby jim namíchali novou vůni, ještě více vzrušující, jiskřivější, úžasnější a samozřejmě úspěšnější.

Když italská značka s více než stoletou tradicí osloví nejslavnějšího francouzského parfuméra, můžete si rovnou vsadit, že na konci této výzvy budete mít jasno, že TO je ono. Vůně, která vám perfektně padne, ať už zrovna děláte cokoliv. Parfém, u kterého se okamžitě rozhodnete, že bez něj nemůžete nadále existovat. Přesně to čekejte u Colonia Pura, jež představuje novou kapitolu v historii Acqua di Parma a kterou nevytvořil nikdo jiný než François Demachy.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.