Jejich prací je dostat české návrháře na výsluní. Sami zůstávají ve stínu. My jsme se rozhodli to změnit. Tým Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku se stal hlavními hvězdami fotografií Roberta Vana. Zachytili jsme je v prostorách tenisových kurtů na Štvanici, které se díky nim za pár dní stanou dějištěm největší módní akce u nás.

 

Václav Dejčmar
Foto: Robert Vano

Václav Dejčmar
producent

Co pro vás znamená móda?

Kreativitu, vyjádření se, komunikaci, hravost. Anebo slovo, pod kterým si každý může představit, co jen chce.

Proč Česko potřebuje svůj vlastní fashion week?

Design představuje univerzální komunikační jazyk a svůj fashion week má přece každá významnější země. Přesvědčil jsem se, že v Česku máme mnoho šikovných návrhářů, kteří mají co ukázat, a zároveň mi přijde skvělé, když centrum hlavního města alespoň na pár dní ožije módou. Outdoorového oblečení vidíme během roku v pražských ulicích ažaž!

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.