Kromě svých autorských modelů nabízí návrhářka v nově vzniklém Tiqe Concept Storu také přírodní kosmetiku a módní doplňky. "Na jednom natáčení jsem dostala dárkovou tašku s bio kosmetiku Inlight, do které jsem se hned zamilovala. Chtěla jsem se o tak skvělou věc podělit se svými zákaznicemi a napadlo mne, že bych kosmetiku prodávala u sebe v showroomu spolu s mými oblíbenými doplňky, jako jsou sluneční brýle aktuálních kolekcí Fendi nebo kabelky mladých designérek PBG," popisuje Petra Balvínová.

Prodejní část showroomu v centru Prahy, ve kterém má návrhářka svoji základnu už osm let, prošla kompletní přestavbou s cílem vytvořit vzdušný a hlavně variabilní prostor. "Přizvala jsem na pomoc skvělého architekta Adama Turečka, který udělal návrh. Podle toho jsme nechali na zakázku vyrobit sérii skříněk a stojany na oblečení. Vše jsme ladili do bílých odstínů," dodává designérka.

Vizí do budoucna je využití concept storu také jako místa pro pořádání speciálních akcí, kde budou prezentovány novinky v oblasti evropského i českého designu, které postupně rozšíří stálou nabídku obchodu. Nadále však bude v obchodě možné zakoupit hotové modely Tiqe, které jsou následně upravovány dané ženě na míru, nebo si vybraný model nechat ušít na zakázku. Do konce roku chce návrhářka spustit také e-shop s nabídkou concept storu.

TIQE CONCEPT STORE IV TIQE CONCEPT STORE INLIGHT TIQE CONCEPT STORE DISPLAY