Nikdo mu neřekne jinak než Lino. Protože ve světě módy je jen jeden. Vystihuje ho slovo "sprezzatura". Nepřeložitelný pojem popisuje onu přirozenou nonšalantnost a nedbalou eleganci, kterou ovládá on, hrstka Italů a Francouzů a pak už nikdo.

V Miláně prší a je lezavá zima. Via Antonio Scarpa je nenápadná, daleko od centra a vůbec to tu vypadá, že tu tak trochu "chcípl pes". Obchod Al Bazar označují zvenku zelené markýzy, vevnitř čeká muž, který si podmanil miliony lidí na celém světě, aniž by uměl slovo anglicky. Tohle je jeho druhý domov a připomíná rozlehlé bludiště překypující od podlahy až ke stropu pánskými obleky, kravatami, kapesníčky, doplňky a všemožnými nezbytnostmi.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.