Mělo by to vypadat, jako když jste v zahradě, kde se nemůžete vynadívat na tu spoustu barev a tvarů, říká návrhářka Zuzana Kubíčková o své nejnovější kolekci. Když si tahle mladá česká designérka představuje zahradu, můžete se spolehnout na to, že to bude mít k prvoplánové idylce daleko. Pod povrchem jejích kolekcí vždy bublá něco temného a zároveň přitažlivého. V souladu s touto filozofií si svou vysněnou zahradu umístila na vrchol Hotelu International, dlouhá léta nenáviděné budovy s bizarním příběhem, která je stejně krásná jako ošklivá.

Zapadá slunce, odráží se v nástěnné květinové mozaice podle návrhu Maxe Švabinského, zlatě září nejen zábradlí, ale i blýskající se okna paneláků Jižního Města na obzoru a travertinové schodiště dostává medový nádech. Zimní zahrada ve čtrnáctém patře Internationalu zůstává za normálních okolností běžným návštěvníkům skrytá. Teď se tu pomalu schází návštěvníci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku a v zákulisí panuje čilý ruch.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.