Český internetový obchod s potravinami Rohlik.cz do svého prodejního sortimentu zařadil vybraných sto padesát produktů značky. "Marks & Spencer je pověstný kvalitou svých potravin. Všichni dodavatelé jsou nejprve testováni několik let, než jsou finálně vybráni jako jeho partneři. A jsem si jistý, že vysokou kvalitu a skvělou chuť jejich sortimentu ocení také naši zákazníci. Je nám ctí, že si Marks & Spencer vybral zrovna Rohlik.cz," sdělil k nové spolupráci zakladatel Rohlik.cz Tomáš Čupr.

Rohlik.cz rozveze zákazníkovu objednávku kamkoliv v okolí Prahy, Brna, Plzně, Hradce Králové, Pardubic, Ústí nad Labem a Liberce. Nová doručovací služba na českém území je součástí globálního projektu Marks & Spencer, kdy firma chce reagovat na zvyšující se oblibu internetového rozvozu potravin. Například ve Velké Británii si zákazník od letošního podzimu může objednat vybraná hotová jídla přímo z oficiálních stránek firmy v rámci služby Food to Order.NT9C7567 Edit

Českého zákazníka potěší, že se ceny výrobků Marks & Spencer na portálu Rohlik.cz neliší od těch, na které je zvyklý z oficiálních kamenných obchodů. Produkty lze již teď nalézt na webových stránkách jak mezi ostatními potravinami podle příslušných kategorií, tak ve speciální sekci Marks & Spencer.

"Rádi bychom touto cestou vyšli vstříc našim stávajícím zákazníkům a umožnili jim nakupovat ty nejoblíbenější potraviny přímo z domova. Zároveň věřím, že tuto novinku uvítají také noví zákazníci v dalších velkých českých městech, ve kterých zatím nebyl náš sortiment dostupný," dodává Helena Vyhnánková, marketingová manažerka Marks & Spencer.NT9C7473 

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.