Kvůli časovým důvodům řada z nás cvičí doma podle nejrůznějších tutorialů a aplikací. Důvodem, proč se odhodláme  za fyzickou aktivitou někam cestovat, je nejen dohled instruktora, pocit závazku a sociální kontakt, ale také prostředí. Seznamte se s nejstylovějšími místy, kde v Praze cvičit.

Namastery, U Perníkářky 111/2a, Praha 5

16 
Studio pro cvičení jógy má za cíl dopřát svým návštěvníkům pocit absolutní harmonie. Tvrdí, že je místem nejen pro jógovou praxi, ale také pro nespoutané zážitky. Orgie si ale nepředstavujte, spíš budete uneseni z minimalisticky vytříbeného designu. Zacvičit si zde můžete různé typy jógy, včetně té, co se nazývá beautiful. Slibuje pomocí kombinace cviků, meditace a posilovacích sekvencí probudit vnější i vnitřní krásu.

John Reed Fitness Music Club, Karlovo nám.10, Praha 2

JOHNREED Prague Core Area aE A AZ JOHN REED Fitness Music Club

Tenhle koncept si zamilují všichni, kdo nesnáší klasické prostředí posilovny. Vypadá to tady jako v hudebním klubu, živě tu hrají DJové, najdete tu nejrůznější interiérové styly včetně těch historických. Nemusíte se ale bát, že tu nedostanete do těla. Nabízí tu individuální i skupinové lekce, zapsat se můžete na kardio, funkční nebo free weights trénink, cyberobics, ale i klasické posilování na strojích a další.

Jógovna, Jindřišská 5, Praha 1

jogovna

Cílem tohoto studia je být kreativním místem setkávání lidí, nápadů a vizí. Můžete si tu zacvičit i dát oběd. Zajímavostí je, že nabízí třeba hodiny poetické jógy, hravé jógy nebo lekcí pro spirituální bojovníky.

Mini heroes, Rohanské nábř.678/25, Praha 8

ObraE zek 26 09 17 vA 16 12

V této posilovně můžete cvičit i s malými dětmi od 10 měsíců. Kromě toho tu nabízí cvičení pro matky, jógu po porodu i možnost pronajmout si studio a uspořádat narozeninovou oslavu. O tom, zda vám koncept akademie pro super hrdiny, jak se studio označuje, vyhovuje, se navíc můžete přesvědčit na hodině zdarma.