Gorges du Verdon je jedním z nejhlubších evropských kaňonů, který se nachází na jihu Francie. Právě tohle místo plné zeleně a divokých rostlin vedlo Karla Lagerfelda k tomu, aby navrhl kolekci plnou zelených, žlutých a modrých odstínů. Vodu symbolizovaly plastové klobouky, boty i pláštěnky.

Dvorní návrhář módního domu Chanel chtěl, aby výsledek působil vtipně i elegantně. Takové zřejmě bylo zadání i pro make-up, protože modelky měly oči nalíčené modrými stíny až k obočí a výrazné rty. Celou show zahájila Kaia Gerber, jejíž matka Cindy Crawford seděla v první řadě mezi návštěvníky. 

Ve zmíněný kaňon pak Karl Lagerfeld přeměnil i interiér Grand Palais - naplnil ho stromy a rostlinami a také mnoha vodopády. Opulentní show ale však byla připravena ekologicky. Vodopády totiž zásobovaly samy sebe a veškerá využitá voda pak odtekla zpět do pařížského kanalizačního systému tak, aby byla využita jako zdroj energie nebo zavlažování. Mimochodem, přípravy tohoto prostoru prý zabraly dva měsíce intenzivních prací.