Naposledy na přehlídce Michaela Kováčika v rámci pražského týdne módy. "Návrháři mě vždycky přemluví. Já už jim říkám, že je to blbost, že tam jsou holky pomalu o dvě generace mladší než já. Oni namítají: ,Víš, Símo, když ty si oblečeš ty šaty, tak my je prodáme líp než mladé a začínající modelky.' Je to možná tím, že mám ve svém věku ženské křivky a ostatní ženy si to oblečení dokážou na sobě představit líp než na velmi štíhlé a náctileté modelce," vysvětluje.

Na konec kariéry to tedy u ní rozhodně nevypadá. Právě naopak. Uvedla na trh svou vlastní limitovanou kolekci pro značku Pietro Filipi a chystá kolekci i pro značky Tonak a Bepon. "Máma říkala, že jsem byla módou postižený dítě, už když mi byly čtyři. Táta mi musel občas vysvětlit, že realita je někde jinde, ale já o ten skutečný svět nejevila nikdy zájem," vzpomíná na své dětství. Rodiče ji tak chtě nechtě museli do vysněného módního světa pustit. "Bylo jasné, že jsem se pro něj narodila."

Jak dobře vás Instagram živí?

Kdybych chtěla, mohl by mi sloužit jako můj jediný zdroj obživy, ale to já nechci. Svět Instagramu mě baví, je inspirující. Já mám na své práci ráda pestrost a adrenalin, kontakt s lidmi, a tohle mi Instagram neumožňuje…

Proč bychom měli na Instagramu sledovat právě vás?

Jsem ženská po čtyřicítce, která má několik tváří, jsem milující máma, stále ještě aktivní modelka, příležitostná herečka, moderátorka, dnes už i návrhářka, a vždy budu i trochu rebelka. Nebojím se žádné výzvy. Motivuji ostatní ženy, že po narození dětí jejich život nekončí a že se při tom dá zvládnout tisíc dalších věcí a že si můžete splnit své sny.

Připravuje vás Instagram o soukromí?

Na jednu stranu ano, ale na druhou mi to soukromí dává. Nemám před domem fotografy, když jdu na nějakou důležitou akci, novináři za mnou nemají potřebu chodit a vyptávat se, protože jsou naštěstí líní a jako zdroj si vezmou mé vlastní fotky z Instagramu.

S kým byste si udělala selfie snů?

S Anthonym Hopkinsem. On ve mně budí takový respekt, že mám pocit, jako by byl můj druhý táta.

Počet followerů: 304 tisíc

 

 

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.