Cestovat a ještě se u toho výborně najíst je podle mě naprosto úžasné. Koneckonců na své Gastromapě dokazuji každým dnem, že jídlo může být často samotným cílem vašich cest. Tedy nejen že vylezete na kdejaký oslnivý kopec, navštívíte onaký podmanivý zámek, prošlapete nějakou romantickou cyklostezku nebo prochodíte historickou část vybraného krásného města, vy se u toho i báječně najíte. Jsou však případy, a já možná ten nejvážnější, kdy se na daná místa jezdí právě kvůli vyhlášené kuchyni a u toho si dám ten kopec, zámek, kolo nebo centrum města. Jídlo a zážitek ze stolování je tím důvodem, proč člověk zvedne zadek a vyrazí na cesty.

-KUK! KUKS ŽIJE!-

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.