Londýnský Frieze je veletrh, který definuje nové a aktuální trendy. Pod plachtou rozlehlých bílých stanů v Regent's Parku nabízí přes tisíc jmen od začínajících autorů přes etablované umělce až k ikonám naší doby. Vedle hlavní sekce je Focus zaměřen na svěží emerging" umělce a v Masters se mísí noblesa krásných děl s očekáváním vysokých investic. Vždy je potěšující, když se na takových přehlídkách objeví české umění. Tentokrát se jednalo o práce Romana Ondáka na stánku mexické galerie kurimanzutto (úvodní foto). Velice štědrou kolekci křehkých soch Marie Bartuszové nabídla galerie Alison Jacques a jediným českým zástupcem na straně vystavovatelů byla hunt kastner artworks s instalací Anny Hulačové.

jarvis_59e5c8c2498e27ac501e27c9.jpeg
Foto: archiv galerií

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.